
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3.3 µF |
| Tolerance | 10 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X5R |
| Voltage Rating | 25 V |
| Thickness | 0.9 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 12910
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10426
Ext.Price$0.10426
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10426 | $0.10426 |
| 10 | $0.05213 | $0.52130 |
| 50 | $0.04727 | $2.36350 |
| 100 | $0.04287 | $4.28700 |
| 500 | $0.03842 | $19.21000 |
| 1000 | $0.03444 | $34.44000 |
| 3000 | $0.03177 | $95.31000 |
| 5000 | $0.02930 | $146.50000 |
